• In English
 • З початку 2021 року на розгляд експертів по екстериторіальності на Вінниччині надійшло 4 682 документації із землеустрою

  З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою, до Держгеокадастру у Вінницькій області надійшло на погодження 4 682 проекти з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 4 693 документації, з яких позитивний висновок отримав 4 251 примірник, негативний – 442 проекти землеустрою.

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області направили на погодження до інших областей понад 4,8 тис. документацій із землеустрою.

  У Вінницькій області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 27 осіб.

  Довідково

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.