• In English
 • Державний кордон має бути надійним і прозорим, – Глава Уряду
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 липня 2018 року о 11:38

  Україна має єдиний кордон – державний, який має бути надійним, з точки зору захисту, і легким, з точки зору оформлення і переміщення товарів для легального бізнесу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він наголосив, що боротьба з контрабандою, оголошена Кабінетом Міністрів, - це великий виклик, який треба долати спільними зусиллями. І чим раніше це стане зрозуміло всім, тим швидше країна буде рухатися в бік незворотних позитивних перетворень.

  «Наші зусилля приведуть до того, що ми розірвемо це коло. Все, що належить громадянам, ми заведемо в бюджет. Минулого року ми додатково принесли в казну 70 млрд грн. Цього року можемо принести не менше, - сказав Володимир Гройсман. - Мій заклик усім – отямитися і почати сумлінно виконувати свою роботу – в ім’я честі, в ім’я людей, які потребують підтримки, – від військових на передовій до пенсіонерів».

  Глава Уряду нагадав, що заходи щодо забезпечення прозорості кордону вже вживаються. Один з них – розблокування тендера на закупівлю сканерів для митних пунктів пропуску, які дозволять контролювати вантажі з мінімальним використанням так званого людського фактора.

  Державний кордон має бути надійним і прозорим, – Глава Уряду