• In English
 • Державні кадастрові реєстратори Івано-Франківщини з початку року надали більше 32 тис. адміністративних послуг

  У І кварталі 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 32261 адміністративну послугу, з яких більшість – 80,1% (25984) надано безоплатно.

  Серед безоплатних послуг найбільш запитуваною є послуга щодо державної реєстрації земельної ділянки. З початку року на Івано-Франківщині здійснено державну реєстрацію 9,3 тис. земельних ділянок.

  За платні послуги (6 277) до бюджетів різних рівнів землевпорядники Івано-Франківщини цього року спрямували 662,4 тис.гривень. Найбільше коштів (533,2 тис.грн) надійшло до місцевих бюджетів за надання 5,6 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Від початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку в Івано-Франківській області кадастрові реєстратори опрацювали 9,8 тис. заяв громадян, в тому числі 1,4 тис. заяв – цьогоріч.

  Також від часу запровадження реєстрації земельних ділянок в онлайн-режимі землевпорядники Івано-Франківщини опрацювали 28 тис. заяв, в тому числі з початку 2019 року – 9,9 тис. заяв.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.