• In English
 • Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 січня 2024 року о 16:56

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч у Києві зі Спеціальною представницею США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер та американським бізнесом.

  «Зміцнення української економіки, її короткострокове відновлення та довгостроковий розвиток є нашим пріоритетом. Одна з основних передумов — забезпечення стабільного українського експорту. Працюємо зі США над посиленням експортних спроможностей», — зазначив Денис Шмигаль.

  Сторони також обговорили  можливості інвестицій в Україну та розвиток державно-приватного партнерства. Прем’єр-міністр наголосив, що наша держава розраховує на участь приватних компаній зі США у відбудові.

  Важливим чинником, за словами очільника Уряду, залишається послідовна фінансова підтримка з боку партнерів. Під час зустрічі він озвучив основні потреби на цей рік.

  Прем’єр-міністр висловив вдячність Пенні Пріцкер за її особисті зусилля на підтримку Україну в усіх сферах. Він висловив сподівання на подальшу злагоджену та продуктивну взаємодію.


  Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом Денис Шмигаль зустрівся з Спецпредставницею США та американським бізнесом