• In English
 • Денис Шмигаль: Зараз економіка України демонструє позитивні сигнали
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 12 грудня 2023 року о 18:29

  У третьому кварталі 2023 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, ВВП країни зріс на 9,3%. Це більше, ніж очікувалось. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 12 грудня.

  «Попри величезний економічний спад на початку великої війни, зараз економіка демонструє позитивні сигнали», — наголосив Денис Шмигаль.

  За його словами, позитивно впливають на економіку державні програми підтримки бізнесу, відбудова інфраструктури, стабільна робота південно-західного експортного логістичного коридору та інші фактори.

  «Нам також вдалося взяти під контроль інфляційні процеси. Порівняно з листопадом минулого року, споживча інфляція склала 5,1%. Це менше, ніж в деяких наших західних сусідів», — відзначив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр додав, що вже майже зібрано другий урожай воєнного часу – близько 78 млн тонн. За прогнозами Міністерства аграрної політики та продовольства, загалом врожай складе 81,3 млн тонн. Тобто на 20% більше, ніж очікувалося під час посівної кампанії.

  Денис Шмигаль підкреслив, що українська економіка демонструє високу адаптивність, що прискорить відновлення та швидше сформує точки зростання на майбутнє.

  Денис Шмигаль: Зараз економіка України демонструє позитивні сигнали