• In English
 • Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 листопада 2023 року о 13:04

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль  взяв участь у заходах до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років. 

  Глава Уряду разом із Президентом Володимиром Зеленським, Головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком, керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком, першою леді України Оленою Зеленською, а також військовими, урядовцями і міжнародними партнерами долучився до молитви пам’яті жертв голодоморів в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.

  «Масове вбивство людей голодом в Україні минулого століття — злочин без терміну давності. Маємо пам'ятати про всіх загиблих і про зло, яке його вчинило», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Високопосадовці встановили лампадки до монумента біля Національного музею Голодомору-геноциду.

  У заходах також узяли участь: Президент Латвії Едгарс Рінкевичс, Президент Швейцарії Ален Берсе, Прем’єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте, голови та члени іноземних парламентів, представники дипломатичного корпусу.

  Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні Денис Шмигаль вшанував пам’ять жертв голодоморів в Україні