• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 25 листопада
  Міністерство енергетики України, опубліковано 25 листопада 2023 року о 11:45

  Через бойові дії та негоду без світла - 456 населених пунктів, у столиці, а також Київській та Черкаській областях внаслідок обстрілу було знеструмлено понад 30 тисяч споживачів.

  Електроенергії, яку виробляють українські електростанції, достатньо для покриття потреб споживачів. Однак у Києві та області можливі обмеження у споживанні внаслідок пошкоджень магістральних ліній «Укренерго».

  Київ

  Внаслідок атаки ворожих дронів у столиці станом на ранок залишалися без світла понад 12 тисяч точок обліку. Всіх уже заживлено. Зафіксовано загоряння на одній із підстанцій. Триває огляд та ліквідація наслідків.

  Київська область

  Внаслідок атаки в області пошкоджено 4 лінії електропередачі 110 КВ, без електропостачання – майже 17 тисяч клієнтів. Ведуться роботи з відновлення.

  Також пошкоджено магістральні повітряні лінії. Тривають роботи.

  Донецька область

  Через бойові дії вимикалися 2 лінії електропередачі (324 споживачі). За добу заживлено 53 населених пункти – це 8,4 тисячі абонентів, які постраждали від атак.

  Закарпатська область

  Через погодні умови без електроенергії 5 населених пунктів - 1,7 тисячі клієнтів.

  Запорізька область

  Через бойові дії відключено 15 населених пунктів (2 тисячі абонентів). Водночас заживлено 5 населених пунктів – це 968 точок обліку. З технологічних причин упродовж доби було знеструмлено 4,6 тисячі споживачів, уже підключено – 4,5 тисячі.

  Сумська область

  В області через бойові дії залишаються без електропостачання 54 населених пункти – це 4,5 тисячі абонентів.

  Харківська область

  Через погодні умови і бойові дії без світла залишаються 69 населених пунктів (17 тисяч абонентів). Ведуться роботи з відновлення електропостачання.

  Херсонська область

  В обласному центрі заживили 41 точку обліку, які були знеструмлені внаслідок бойових дій. Через обстріли знеструмлено 695 споживачів.

  Черкаська область

  Через падіння дрона 1 населений пункт (939 абонентів) залишився без світла.

  Всього за добу енергетики повернули світло для понад 13,7 тисячі абонентів.