• In English
 • Денис Шмигаль: В громадах запускається робота комісій, які будуть розглядати питання щодо компенсації за зруйноване житло
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 серпня 2023 року о 15:46

  Люди, чиї домівки постраждали внаслідок ракетних атак, можуть подати заявку на компенсацію за програмою єВідновлення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 15 серпня.

  «36 тисяч громадян вже звернулися за компенсаціями для ремонту свого пошкодженого житла, а 7 тисяч отримали кошти для такої відбудови власної оселі», - відзначив Прем’єр-міністр. 

  За словами очільника українського Уряду відсьогодні в громадах запускається робота комісій, які будуть розглядати питання щодо компенсації за повністю зруйноване житло. Заявку на таку компенсацію можна подати через Дію і такою послугою вже скористалися 1400 українців. 

  «Допоможемо все відремонтувати та відбудувати. Уряд виділив всі необхідні ресурси для виплати відшкодувань, тепер швидкість отримання коштів залежить від ефективності роботи в громадах», - підкреслив Прем’єр-міністр України.

  Денис Шмигаль: В громадах запускається робота комісій, які будуть розглядати питання щодо компенсації за зруйноване житло