• In English
 • Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 березня 2023 року о 11:16

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч у Києві з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем.

  Денис Шмигаль подякував хорватській стороні за візит та послідовну підтримку протягом усієї повномасштабної агресії росії.

  «Хорватія — держава, яка попри складний шлях повоєнного відновлення, успішно повноцінно інтегрувалася до ЄС. Для нас є надзвичайно цінним ваш досвід у сфері євроінтеграції, повоєнному відновленні, ветеранській політиці, розмінуванні», — сказав очільник українського Уряду.

  Прем’єр-міністр України наголосив, що наша держава надзвичайно цінує допомогу Хорватії, зокрема подякував за намір передати вертольоти Мі-8.

  Як відзначив Андрей Пленкович, Хорватія готова допомогти у питанні реабілітації ветеранів, відновленні, захисті культурної спадщини від війни. Крім того, Хорватія на рівні Європейської комісії готує ініціативи щодо допомоги Україні у гуманітарному розмінуванні.

  Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці Денис Шмигаль та Андрей Пленкович обговорили підтримку Хорватії у розмінуванні та ветеранській політиці