• In English
 • «Паспортний сервіс» відкриває свої двері для українців у Берліні
  Державна міграційна служба України, опубліковано 31 березня 2023 року о 10:56

  За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців із початку повномасштабної війни в Україні на території Німеччини опинилися понад 1 мільйон вимушено переміщених українців, які потребують вирішення чимало питань з паспортними документами. 

  Тож сьогодні в результаті плідної співпраці Державної міграційної служби, МЗС та МВС України у столиці Німеччини у тестовому режимі розпочинає свою роботу відокремлений підрозділ ДП «Документ».

  Зокрема, відкриття стаціонарного центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у місті Берлін дозволить забезпечити українців дійсними паспортними документами, що дозволить їм отримувати фінансову та гуманітарну допомогу, дозволи на роботу, навчання та вільно перетинати кордони.

  Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у м. Берлін знаходиться за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, поверх 2.

  Обслуговування відвідувачів здійснюється з понеділка по суботу включно з 9:00 до 18:00 за «живою» чергою (електронна черга запрацює трошки згодом).

  Тут громадяни зможуть отримати такі послуги, як:

  ·         оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);

  ·         обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);

  ·         обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);

  ·         одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;

  ·         обмін посвідчення водія;

  ·         страхування.

  Всю актуальну інформацію щодо роботи центру у Берліні та консультацію з будь-яких питань Ви можете отримати у приватних повідомленнях на офіційній сторінці «Паспортного сервісу» у Facebook - https://www.facebook.com/berlin.passport.service  

  Детальний перелік послуг, електронний запис та інформація щодо необхідних документів доступні на офіційному веб-сайті ДП «Документ» - https://berlin.pasport.org.ua/ 

  Принагідно нагадуємо, що на сьогодні окрім Німеччини підрозділи «Паспортного сервісу» вже доступні у чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага). Детальніше про їх роботу Ви можете дізнатися на нашому сайті за посиланням (https://dmsu.gov.ua/news/dms/13813.html)

  ДМС і надалі продовжуватиме створювати умови зручного оформлення паспортних документів українцям.