• In English
 • Денис Шмигаль: Підтримка України по-справжньому народна. Не лише уряди, але й бізнеси та звичайні громадяни демонструють солідарність
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 грудня 2022 року о 18:45

  Уряд ухвалив рішення про залучення кредиту в розмірі 32,5 млн євро для компанії «Укренерго» від державного банку Німеччини KfW. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  За його словами, ці кошти «Укренерго» зможе використати на відновлення пошкоджених ворогом підстанцій.

  Також Уряд схвалив проект закону, що переспрямує частину кредитних коштів Європейського інвестиційного банку на реконструкцію однієї з ключових підстанцій Київщини. 

  «Для нас сьогодні є важливою допомога міжнародних партнерів. Вже запрацювала ініціатива «Генератори надії». Міста Бельгії передали Україні першу партію генераторів. Незабаром доєднаються інші громади країн Євросоюзу. З Франції надійшло 100 генераторів. Норвегія забезпечує зараз генераторами українських прикордонників. Вчора під час зустрічі з делегацією міністрів Уряду Словаччини домовилися про постачання близько 300 генеруючих засобів», — відзначив Денис Шмигаль.

  Крім того, як повідомив Прем’єр-міністр, узгоджується пакет допомоги з Японією. Туди увійде обладнання, яке потрібне для термінових ремонтів енергосистеми. Також у рамках першого етапу допомоги японські партнери передадуть Україні понад 240 генераторів.

  «Підтримка України по-справжньому народна. Не лише уряди, але й бізнеси, громадські організації та звичайні громадяни демонструють солідарність. Ця допомога для нас зараз критично важлива», — підкреслив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль: Підтримка України по-справжньому народна. Не лише уряди, але й бізнеси та звичайні громадяни демонструють солідарність Денис Шмигаль: Підтримка України по-справжньому народна. Не лише уряди, але й бізнеси та звичайні громадяни демонструють солідарність