• In English
 • Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 травня 2024 року о 17:03

  У Києві, 23 травня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Камером та місією Фонду.

  «Цінуємо цей візит напередодні початку роботи місії щодо четвертого перегляду програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від МВФ 8 млрд доларів. Фонд входить до трійки найбільших наших донорів та тримає рамку всієї допомоги Україні в розмірі понад 120 млрд доларів», — зазначив Денис Шмигаль і подякував МВФ за послідовну підтримку України, яка допомагає зберігати економічну стійкість у протидії російському агресору. 

  Під час зустрічі сторони скоординували спільні дії у ключових напрямках співпраці. Денис Шмигаль розповів про зусилля Уряду України щодо конфіскації заморожених російських активів, плани щодо відновлення енергетики та про розбудову децентралізованої системи, продовження реформ. 

  Представники МВФ запевнили, що Фонд залишатиметься надійним партнером України й надалі.

  Прем’єр-міністр подякував за довіру та підтримку в ці складні часи.

  Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів Денис Шмигаль: Очікуємо від місії МВФ четвертий перегляд програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів