• In English
 • Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 13 березня 2024 року о 15:48

  У Києві, 13 березня, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з Першим Віце-президентом Юргеном Рігтерінком.

  «Від початку повномасштабного вторгнення ЄБРР інвестував уже понад 3 млрд євро в економіку України. Насамперед у підтримку енергетичної безпеки, інфраструктури, сфери продовольства, торгівлі та приватного сектору. Дякую за суттєве збільшення інвестицій в Україну», — зазначив очільник українського Уряду.

  Сторони обговорили пріоритети України в економіці. Зокрема, грантову підтримку малого й середнього бізнесу, розвиток переробки й ОПК, гуманітарне розмінування, «зелену» енергетику.

  Представники ЄБРР запевнили, що продовжать підтримувати українську економіку.

  Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України Денис Шмигаль: ЄБРР продовжить інвестувати в економіку України