• In English
 • Денис Шмигаль: Дерегуляція стає однією з ключових реформ в економічній сфері
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 березня 2023 року о 17:30

  Уряд продовжує робити ставку на підтримку приватного сектору, аби економіка України знову зростала. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

  Під час засідання Кабінету Міністрів 17 березня було скасовано низку регуляторних актів у сфері інтелектуальної власності, в галузі утилізації відходів, в галузі виробництва біопалива. За словами очільника Уряду, це дозволить бізнесу працювати ефективніше та витрачати менше часу на зайву бюрократію.

  «Дерегуляція стає однією з ключових реформ в економічній сфері. Створена Урядом Міжвідомча робоча група з питань дерегуляції успішно переглядає інструменти регулювання та усуває зайві бар’єри», — відзначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр також повідомив, що Україна отримала важливий сигнал від Європейської комісії щодо його подовження «економічного безвізу». Рада міністрів економіки та фінансів ЄС запропонувала продовжити призупинення імпортних мит, квот і заходів торговельного захисту на український експорт до Євросоюзу ще на рік.

  Подовження «економічного безвізу», над яким ми працюємо, — це суттєва підтримка українського бізнесу та важливий крок для відновлення нашої економіки», — підкреслив Глава Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, у 2022 році український експорт до Європи склав майже 28 млрд доларів. Більше половини зовнішньої торгівлі України тепер орієнтовано на європейський ринок.

  Денис Шмигаль: Дерегуляція стає однією з ключових реформ в економічній сфері