• In English
 • 17 березня: Ситуація в соціальній сфері
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 березня 2023 року о 17:40

  Головне:

  • МОН презентувало результати та досягнення реформи професійної освіти. За 3 роки реформування було побудовано 265 навчально-практичних центрів за державний бюджет, оновлено 151 освітній стандарт під сучасні вимоги роботодавців та передано 192 профтехи з державної у комунальну власність, що становить 30% від загальної кількості. Також, понад 2 тис. педагогів підвищили кваліфікацію у сфері цифровізації, онлайн-навчання, менеджменту, профорієнтації, а також налагодили партнерство з понад 15 міжнародними організаціями.
  • Центри контролю та профілактики хвороб отримали обладнання, а саме – 161 моноблок, 624 ноутбуки, 346 різних багатофункціональних пристроїв.
  • Мінреінтеграції підтримує розбудову мережі сервісів, які надаватимуть психосоціальну підтримку внутрішньо переміщеним особам. Відбулося засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії. За результатами засідання Віце-прем'єр-міністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликала всі міністерства долучитися до обговорення Плану заходів із реалізації Концепції розвитку охорони психічного здоров’я на період до 2030 року.
  • 24 815 слухачів зареєструвалися на курс із ведення психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги. Очікується, що до кінця 2024 року в Україні 60 % спеціалістів, які працюють у медичних закладах первинної ланки, пройдуть навчання і зможуть надавати допомогу пацієнтам у випадках найбільш поширених психічних розладів
  • На засіданні Уряду було ухвалено Постанову «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про співробітництво в сфері вищої освіти». Документ створює правові підстави для набрання чинності угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері вищої освіти, яка вчинена 6 грудня 2022 року в місті Києві. Угода сприятиме розширенню освітнього партнерства між Україною та Республікою Молдова та забезпечить правове підґрунтя для розвитку двосторонніх академічних обмінів.
  17 березня: Ситуація в соціальній сфері