• In English
 • Денис Малюська та Ірина Мудра провели низку зустрічей з представниками Держдепартаменту, Конгресу та Мінфіну США для обговорення напрямів співпраці
  Міністерство юстиції України, опубліковано 14 березня 2024 року о 15:11

  Міністр юстиції України Денис Малюська та його заступник Ірина Мудра провели зустріч з помічником державного секретаря США, директором Бюро Державного департаменту США з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань (INL) Тоддом Робінсоном. Зустріч відбулася в межах офіційного візиту до Вашингтона.

  Також Денис Малюська та Ірина Мудра зустрілися із конгресменом Палати представників США Френчем Гіллом та представниками Міністерства фінансів США — Аддар Леві та Браяном МакКолі.

  У ході зустрічей учасники обговорили питання щодо реалізації антикорупційних реформ в Україні, впровадження компенсаційного механізму, конфіскації російських активів та подальшої фінансової підтримки України.

  Заступник Міністра юстиції зазначила, що відшкодування збитків, завданих Україні через війну, є критично важливим.

  Крім того, Денис Малюська та Ірина Мудра провели низку зустрічей з представниками Державного департаменту США та Конгресу США.