• In English
 • Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 квітня 2022 року о 21:52

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон провів зустріч із Керуючим директором та Виконавчим віце-президентом Міжнародної фінансової корпорації Махтаром Діопом.

  Очільник Українського Уряду розповів про масштаби руйнувань внаслідок злочинних дій росії та висловив сподівання щодо підтримки Міжнародної фінансової корпорації в питанні відбудови житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

  «Україна планує здійснювати відбудову за принципами зеленої економіки. Зараз ми працюємо над планом відбудови. Запрошуємо Міжнародну фінансову корпорацію приєднатися до цього процесу», — сказав Денис Шмигаль.

  Також Прем’єр-міністр зазначив, що розраховує на допомогу МФК у фінансуванні відбудови транспортної інфраструктури українських міст, особливо тих, що найбільше постраждали від дій окупантів.

  «Ми зацікавлені створити фінансову платформу МФК, яка дозволить фінансувати більшу кількість українських міст. Сьогодні залучення іноземних інвестицій у відновлення критичної та соціальної інфраструктури є одним із найважливіших питань порядку денного України», — додав очільник Уряду.

  Окрім того, Денис Шмигаль акцентував увагу на необхідності продовження проектів державно-приватного партнерства після перемоги України. Зокрема, це стосується реалізації концесійних проектів в аеропортах, залізничних станціях, морських портах, а також проектів державно-приватного партнерства у дорожній галузі.

  Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст