• In English
 • Денис Шмигаль взяв участь у підписанні нового українського "Пакту заради молоді-2025"
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 вересня 2020 року о 18:41

  Уряд готовий допомагати молоді та бізнесу бути взаємокорисними, оскільки якісна підготовка молоді до майбутньої професії — це потенційна геополітична перевага України.

  Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив під час церемонії підписання нового українського "Пакту заради молоді-2025". Участь у заходах взяли Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, в. о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет та представники бізнесу.

  Денис Шмигаль подякував роботодавцям за ініціативу, яка дає можливість молоді отримувати менторство, вчитися та готуватися до майбутньої професійної кар’єри.

  «В України 30% населення — це молоді люди, це потенціал нашої держави. Підприємства-учасники Пакту взяли на себе зобов'язання надати їм практичних навичок, до того як вони ступлять на свій кар'єрний шлях. Це розширює горизонти, таланти та можливості для молоді», — зазначив Прем’єр-міністр.

  За словами Глави Уряду, в рамках попереднього пакту програмою скористалися 49 тисяч молодих людей. Майже 150 роботодавців проявили ініціативу та долучилися до проекту.

  «Влада готова допомагати у нормативній, законодавчій частині, аби українська молодь отримувала можливість якісно готуватися до майбутньої кар’єри», — підкреслив Денис Шмигаль.

  На завершення Прем’єр-міністр закликав підприємства та молодь активніше долучатися до цієї ініціативи.

  Денис Шмигаль взяв участь у підписанні нового українського Денис Шмигаль взяв участь у підписанні нового українського Денис Шмигаль взяв участь у підписанні нового українського Денис Шмигаль взяв участь у підписанні нового українського