• In English
 • Денис Шмигаль: Уряд виділить кошти на ремонт доріг і мостів місцевого значення
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 червня 2020 року о 11:48

  Уряд передбачив виділення 22 млрд грн на ремонти та реконструкцію доріг місцевого значення, а також готує окрему програму по ремонту і розбудові мостів.

  Про це, відповідаючи на запитання народних депутатів України в рамках «Години запитань до Уряду», заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

  Зокрема, коментуючи наслідки негоди, що сталася в останні дні в чотирьох західних областях України, очільник Уряду зазначив, що необхідно в першу чергу визначити, які збитки нанесені людям, домашнім господарствам, дорожньому фонду та мостам, щоб терміново ліквідувати наслідки негоди.

  «Є відповідні резервні фонди, місцеві і державні, відповідними рішеннями в залежності від рівня надзвичайної ситуації кошти переводяться для того, щоб ліквідувати терміново наслідки стихії», - пояснив Денис Шмигаль.

  Коментуючи інформацію народного депутата про 15 зруйнованих негодою мостів в Івано-Франківській області, Прем’єр-міністр зазначив, що в Міністерстві інфраструктури опрацьовується окрема програма ремонту і розбудови мостів, у тому числі на дорогах місцевого значення. 

  «Зараз головне, щоб на мости місцевого значення була підготовлена відповідна проектно-кошторисна документація. Це відносно невеликі кошти у порівнянні з загальною вартістю ремонту та будівництва доріг. Також необхідно підготувати і подати відповідні експертні висновки, а ми будемо віднаходити джерело фінансування. Для нас важливо розвивати інфраструктуру», - заявив Денис Шмигаль.

  Денис Шмигаль: Уряд виділить кошти на ремонт доріг і мостів місцевого значення