• In English
 • Денис Шмигаль: UkraineInvest отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 07 липня 2021 року о 14:11

  Офіс із залучення і підтримки інвестицій отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів 7 липня.

  Денис Шмигаль підкреслив, що Уряд активно працює над покращенням інвестиційного клімату, аби наблизити Україну до ТОП-30 у рейтингу Doing Business.

  «Для покращення інвестиційної привабливості зроблено надважливі кроки, які стосуються введення податкових стимулів для великих інвестпроектів. Зокрема, ухвалено низку важливих законів у цьому напрямі. Уряд максимально сприяє, щоб механізм «інвестнянь» запрацював на практиці якнайшвидше», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Під час засідання Уряд затвердив методологію розрахунку обсягу надання державної допомоги для реалізації інвестиційного проекту із значними інвестиціями. Як відзначив Денис Шмигаль, це дасть можливість інвестору отримувати податкові стимули до 30%, що передбачено законом про «інвестнянь».

  Денис Шмигаль: UkraineInvest отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд Денис Шмигаль: UkraineInvest отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд Денис Шмигаль: UkraineInvest отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд Денис Шмигаль: UkraineInvest отримав 23 запити від потенційних інвесторів на загальну суму $1,35 млрд