• In English
 • Денис Шмигаль: Рішення МВФ про новий транш підтвердило статус України як надійного й відповідального партнера
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 листопада 2021 року о 00:10

  Міжнародний валютний фонд погодив виділення Україні траншу обсягом майже 700 млн доларів США. Рада директорів МВФ 22 листопада ухвалила позитивне рішення про завершення першого перегляду програми Stand-by.

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль привітав рішення Фонду, підкресливши, що позитивна оцінка міжнародних партнерів демонструє успішний рух України в реалізації реформ.

  «Заходами, які здійснила Україна в частині реформування судової системи, продовження реформи у фінансовому секторі, ми підтвердили статус України як надійного й відповідального партнера. Кошти МВФ будуть спрямовані на підтримку стабільності фінансової системи та боротьбу з наслідками COVID-19», — наголосив очільник Уряду.

  Рада МВФ також ухвалила рішення про продовження програми до кінця червня 2022 року.

  Спільна програма Stand-by між Україною та МВФ на суму 5 млрд доларів США була затверджена 9 червня 2020 року. Вона спрямована на подолання наслідків пандемії COVID-19, зміцнення результатів та продовження реалізації важливих структурних реформ в Україні.

  Раніше, 18 жовтня МВФ та Україна досягли на робочому рівні (staff-level agreement) рішення про завершення першого перегляду програми співпраці з МВФ.

  Денис Шмигаль: Рішення МВФ про новий транш підтвердило статус України як надійного й відповідального партнера