• In English
 • Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 09 листопада 2021 року о 15:05

  Президент України Володимир Зеленський разом із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем 9 листопада відкрили Форум «Велике будівництво: нова залізниця».

  Під час заходу Глава держави анонсував старт нового проекту — будівництво нової української залізниці.

  «Важливим, як на мене, є те, що було відновлено співпрацю з ключовим національним підприємством у сфері вагонобудування — це Крюківський завод. На цьому заході представлені нові дизельні поїзди. Три — УЗ отримає до кінця року. Ще 20 замовить у 2022-23 роках. Також цьогоріч УЗ отримає 20 нових спальних вагонів – перші з анонсованої сотні. У планах за 2 наступних роки побудувати таких ще 500. Це сучасні, українські, купейні вагони, за які, дійсно, не соромно», — підкреслив Президент України.

  Прем’єр-міністр зі свого боку зауважив, що проект нової залізниці в Україні — це про робочі місця, наповнення бюджету, про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень.

  «Це важливі зміни, і вони не лише про рухомий склад. Це і про зміну підходів до розбудови інфраструктури. В Україні за 30 років велика частина залізничних доріг не була електрифікована. Кілька місяців тому в Черкасах спільно з Міністром інфраструктури й заступником керівника Офісу Президента ми розпочали проект електрифікації залізниці від Черкас до станції Тараса Шевченка. Це відкриє можливість для мешканців обласного центра без пересадок мандрувати Україною швидше, комфортніше, безпечніше», — підкреслив Денис Шмигаль.

  За словами очільника Уряду, такий самий проект з електрифікації запущено з Житомира до Новограда-Волинського, а також ще на чотирьох ділянках. Роботи планується завершити упродовж цього й наступного років.

  «Все це про якісні зміни для життя українців. І я переконаний, що завдяки ініціативі Президента України, завдяки роботі урядової команди й Міністерства інфраструктури, ми вже наступного року відчуємо й побачимо ці зміни», — наголосив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень Денис Шмигаль: Проект нової залізниці в Україні — це про комфорт і безпеку людей під час пасажирських перевезень