• In English
 • Денис Шмигаль привітав будівельників з професійним святом
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 06 серпня 2020 року о 13:25

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль привітав працівників будівельної галузі з нагоди Дня будівельника та вручив їм почесні грамоти та подяки. Урочиста нарада відбувалась у четвер, 6 серпня, за участю Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова, Міністра інфраструктури Владислава Криклія, заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенка, голови Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрія Клочка та представників будівельної галузі.

  Глава Уряду підкреслив значущість будівельної галузі для розвитку української економіки: «Розвиток будівництва — це і десятки тисяч нових робочих місць, і розвиток суміжних галузей, таких як промислове виробництво, логістика, фінанси. Завдяки зусиллям будівельників та інвестиціям, які вони роблять в економічну стабільність, Україна сьогодні простіше проходить кризові часи».

  Денис Шмигаль подякував будівельникам за ініціативність у реформуванні галузі та за те, що в непрості часи вони продовжують розвивати Україну.

  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час свого виступу нагадав, що 5 серпня Уряд схвалив нову Державну стратегію регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки.

  «Стратегія має створити умови для життя і розвитку людини незалежно від місця проживання. А досягнути високих стандартів життя без забезпечення доступної соціально-економічної, медичної та житлової інфраструктури та якісних доріг неможливо. Це — результат роботи сотень тисяч професіоналів будівельної та суміжних галузей», — відзначив Олексій Чернишов.

  Денис Шмигаль привітав будівельників з професійним святом