• In English
 • Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 18 вересня 2020 року о 18:26

  Прем'єр-міністр заслухав інформацію про готовність теплопостачальних організацій до опалювального сезону 2020/21 року.

  Станом на 18 вересня Україна готова до осінньо-зимового опалювального сезону на 90%, а запаси палива на ТЕС і ТЕЦ стабільно високі. Про це Прем'єр-міністру Денису Шмигалю доповіли під час засідання Антикризового енергетичного штабу, в рамках якого обговорювали питання готовності теплопостачальних організацій до опалювального сезону. Участь у засіданні взяли в. о. Міністра енергетики Ольга Буславець, Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, керівництво енергетичних підприємств, народні депутати. У режимі онлайн до засідання долучилися голови обласних державних адміністрацій.

  Прем’єр-міністр відзначив, що Уряд одразу після призначення визначив пріоритетом виведення енергетичної галузі з кризи та забезпечив усі умови для успішної підготовки та проходження зими.

  «Всі українські родини, дитячі садочки, школи та лікарні взимку повинні бути забезпечені теплом. У нас є для цього всі умови. Сьогодні бачимо стабільно високі запаси палива на ТЕС і ТЕЦ, маємо рекордні запаси газу», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр доручив головам ОДА, Міністерству розвитку громад та територій, Міністерству енергетики, Фонду державного майна та НАК «Нафтогаз України» оперативно розв’язати питання з проблемними ТЕЦ.

  За підсумками засідання Денис Шмигаль також доручив очільникам обласних держадміністрацій щотижня проводити наради з підготовки до опалювального сезону та доповідати про їх результати Міністерству енергетики.

  Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно Денис Шмигаль: Опалювальний сезон повинен розпочатись вчасно