• In English
 • Денис Шмигаль: Держава повністю виконує свої соціальні зобов’язання
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 25 січня 2022 року о 00:02

  Для більш ніж 10 мільйонів пенсіонерів 1 березня відбудеться індексація пенсій на 14%. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

  «Держава повністю виконує свої соціальні зобов’язання. Ми виплачуємо пенсії та субсидії. Ми забезпечуємо стабільність тарифів і цін. Ми підписали меморандум з органами місцевого самоврядування й виконали з боку Уряду всі його умови, щоб ціни на тепло й гарячу воду залишалися стабільними до кінця опалювального сезону», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Очільник Уряду підкреслив, що продовжиться виконання ініціатив Президента України Володимира Зеленського. Зокрема, у січні лікарі отримають зарплати в розмірі не менше 20 тисяч грн, а середній медичний персонал — у розмірі не менше 13,5 тисячі грн.

  «Міністерство охорони здоров’я контролює це питання особисто на чолі з Міністром», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр запевнив, що планується розширення програми єПідтримка. З 24 січня люди віком від 60 років вже отримали можливість придбати на кошти в межах програми лікарські засоби. Надалі Уряд впроваджуватиме й інші нововведення.

  Також триватиме реалізація програми Президента «Доступні кредити 5-7-9%» з підтримки малого й середнього бізнесу. За словами Прем’єр-міністра, на сьогодні вже видано кредитів на суму 82,5 млрд грн, понад 31 тисячу договорів укладено й ще понад 100 тисяч заявок перебувають на розгляді в банках.

  Денис Шмигаль: Держава повністю виконує свої соціальні зобов’язання