• In English
 • Денис Шмигаль: Цього року понад 200 українських компаній розпочали експортну діяльність завдяки роботі дипломатів
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2021 року о 11:05

  Пріоритети Уряду у напрямку економічної дипломатії незмінні — сприяння українським експортерам та залучення іноземних інвестицій в Україну. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на конференції «Дипломатія 30. Стратегія сильної держави» 22 грудня.

  «Ці пріоритети ми визначили минулого року. І вже 202 українські компанії розпочали експортну діяльність за кордоном у 2021 році завдяки сприянню українських дипломатів. 83 іноземні компанії розпочали інвестувати в Україну за цей час. Хочу за це подякувати усім працівникам дипломатичних установ. І принагідно привітати з Днем працівників дипломатичної служби», — зазначив очільник Уряду.

  За словами Прем’єр-міністра, майже 6,5 млрд доларів іноземних інвестицій в Україну очікується за підсумками цього року. Це найвищий рівень за останні роки.

  Як відзначив Денис Шмигаль, завдяки ініціативам Президента України було зроблено багато корисних речей для інвесторів. Зокрема, набрав чинності закон «Про державну підтримку інвестпроектів із значними інвестиціями». За словами очільника Уряду, дві перших компанії вже підписали необхідний пакет документів і подали 2 інвестпроекти на суму 96 млн доларів.

  «У черзі стоїть ще понад 20 проектів на суму понад 2 млрд доларів. Наше спільне завдання — не менше 5 млрд доларів великих інвестицій щороку», — додав Денис Шмигаль.

  Прем'єр-міністр також подякував послам за допомогу в забезпеченні України вакцинами, а також за роботу в напрямку надання Україною допомоги в подоланні викликів іншим країнам.

  Денис Шмигаль: Цього року понад 200 українських компаній розпочали експортну діяльність завдяки роботі дипломатів Денис Шмигаль: Цього року понад 200 українських компаній розпочали експортну діяльність завдяки роботі дипломатів Денис Шмигаль: Цього року понад 200 українських компаній розпочали експортну діяльність завдяки роботі дипломатів Денис Шмигаль: Цього року понад 200 українських компаній розпочали експортну діяльність завдяки роботі дипломатів