• In English
 • Денис Шмигаль: Беззбитковість вугільних підприємств, європейські умови, безпека праці — це орієнтири для нашої подальшої роботи
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 30 серпня 2020 року о 11:09

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у рамках робочої поїздки до Донецької області 30 серпня разом з в. о. Міністра енергетики Ольгою Буславець відвідав місто Краматорськ, де привітав працівників вугільної галузі з професійним святом. 

  «Ваша професія — одна з найбільш небезпечних і водночас одна з найбільш достойних у світі. Не дарма груди кожного з вас прикрашають ордени й медалі, бо це дійсно виклик — щодня спускатися в шахту», — наголосив Денис Шмигаль.

  За словами Глави Уряду, вугільна галузь є однією з важливих складових паливно-енергетичного комплексу України. Найближчими роками українська економіка, енергетична сфера потребуватимуть вугілля, адже це основний енергоресурс для теплової генерації, що відіграє важливу роль у збалансуванні енергосистеми. «Високо цінуємо працю гірників, мужніх і витривалих людей, професіоналів, які демонструють відповідальність і згуртованість у виконанні поставлених завдань. Дякуємо кожному з вас за самовіддану працю», — зазначив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль підкреслив, що вугільна галузь безсумнівно потребує реформування і нових підходів до господарювання.

  «Неодноразові зустрічі з гірниками засвідчили нашу спільну готовність до здійснення змін з метою комплексного розв’язання проблемних питань вугледобувної галузі. Європейські умови й безпека праці, належна заробітна плата, беззбитковість вугільних підприємств — це орієнтири для нашої подальшої спільної роботи», — наголосив Прем’єр-міністр.

  Денис Шмигаль також зауважив, що розроблення Концепції та Національної програми справедливої трансформації вугільних регіонів, впровадження пілотного проекту трансформації вугільних шахт — це кроки, які держава здійснює для виведення вугільної галузі з кризи.

  «Уряд робитиме всі ці кроки, щоб у шахтарській галузі ситуація покращувалася. Зі свого боку ми вже робимо все можливе, щоб не було боргів по зарплаті, як це було в минулі роки. Цим питанням особисто опікується Президент», — зазначив Глава Уряду.

  На завершення Прем’єр-міністр нагородив 12 працівників вугледобувних підприємств Донецької області почесними грамотами та цінними подарунками.

  Денис Шмигаль: Беззбитковість вугільних підприємств, європейські умови, безпека праці — це орієнтири для нашої подальшої роботи