• In English
 • Денис Шмигаль: Автономія університетів має бути непорушною
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 04 лютого 2022 року о 11:51

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у п’ятницю, 4 лютого, провів зустріч із представниками студентського самоврядування НУ «Києво-Могилянська академія».

  Глава Уряду заслухав студентів, які озвучили проблемні питання вишу та передали список вимог до Кабінету Міністрів України.

  «Завжди був і буду на боці українського студентства. Міністерство освіти і науки вже скасувало свій наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія». Уряд не втручається у внутрішні справи вишів, оскільки автономія університетів має бути непорушною. Будь-які внутрішні конфлікти мають вирішуватися без втручання третіх осіб», — підкреслив Денис Шмигаль.

  Учасники зустрічі домовилися, що вимоги студентів та викладачів НаУКМА будуть подані у встановленому законодавством порядку. Відповідні органи вивчать факти, і з огляду на результати перевірки будуть ухвалені рішення.

  Напередодні, 3 лютого, відбулася зустріч між Прем’єр-міністром, керівництвом Верховної Ради України, Міністерства освіти і науки та представниками Києво-Могилянської академії і студентського самоврядування, у ході якої сторони обговорили ситуацію з конкурсом на зайняття посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  Денис Шмигаль: Автономія університетів має бути непорушною Денис Шмигаль: Автономія університетів має бути непорушною Денис Шмигаль: Автономія університетів має бути непорушною