• In English
 • МОН скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — підсумки зустрічі в Уряді
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 03 лютого 2022 року о 23:00

  Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 3 лютого відбулося обговорення ситуації із конкурсом на зайняття посади президента Національного університету «Києво-Могилянська академія».

  У зустрічі взяли участь Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, почесний президент НУ «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький, в. о. президента НУ «Києво-Могилянська академія» Денис Азаров, професор Сергій Квіт, доцент Олександра Гуменна та представники студентської спільноти.

  «Уряд не втручається та не буде втручатися у виборчий процес освітнього закладу. Міністерство освіти і науки сьогодні скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — сказав Денис Шмигаль.

  Учасники зустрічі домовилися, що університетська спільнота створить робочу групу під патронатом почесного президента Києво-Могилянської академії В’ячеслава Брюховецького, щоб вирішити ситуацію у колективі вишу, аби уникнути в майбутньому довготривалих судових процесів.

  МОН скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — підсумки зустрічі в Уряді МОН скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — підсумки зустрічі в Уряді МОН скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — підсумки зустрічі в Уряді МОН скасує наказ про повторний конкурс на зайняття посади президента НУ «Києво-Могилянська академія», — підсумки зустрічі в Уряді