• In English
 • Демонополізація спиртової галузі в Україні триває: приватизовано ще два спиртзаводи

  Уряд продовжує успішно реалізовувати Програму реформування та розвитку спиртової галузі. На цьому тижні було приватизовано ще два спиртзаводи.

  Так, 20 жовтня завершився аукціон з продажу майна Артемівського МПД та зберігання спирту. Власниками спиртзаводу хотіли стати одразу дві компанії, а стартова ціна об'єкту зросла в 1,7 раза – з 29,7 млн грн до 50 млн грн.

  Крім того, сьогодні, 22 жовтня 2020 року, на аукціоні був приватизований Овечацький спиртзавод. За цей об'єкт на торгах змагалися 5 компанії, а стартова ціна зросла у 2,7 раза – з 19,8 млн грн до 53 млн грн.

  “Ми рішуче продовжуємо демонополізацію спиртової галузі. Сьогодні ще один завод отримав нового власника та новий виток у розвитку, а регіон — інвестора та збільшення надходження податків у майбутньому”, - зазначила заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

  Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства, переможці аукціону, після отримання права власності на об’єкти спиртової галузі, отримають можливість стати учасником відкритого ринку виробництва спирту.

  З детальною інформацією про процес приватизації об’єктів спиртової галузі можна ознайомитися на спеціальній сторінці за посиланням: https://privatization.gov.ua/alcohol-industry/.