• In English
 • Вадим Гутцайт: 2,8 млрд грн передбачено з держбюджету на підготовку до Олімпійських ігор
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 23 жовтня 2020 року о 13:12

  Президент України Володимир Зеленський, Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка зустрілися в Маріуполі з видатними українськими спортсменами.

  Під час зустрічі було обговорено важливі теми: розбудова інфраструктури, залучення населення до фізичної активності та розвиток спортивної медицини.

  «Також підняли тему підготовки наших спортсменів до Олімпійський ігор. На наступний рік передбачається виділення коштів з державного бюджету у розмірі 2,8 млрд грн на підготовку й участь українських спортсменів у літніх Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх 2021 року та підготовку до зимових ігор 2022 року. Впевнений, що наші майбутні чемпіони матимуть змогу повноцінно підготуватися до змагань», - зазначив Вадим Гутцайт.

  Серед визначених завдань – забезпечити організацію навчально-тренувальних зборів українських команд та оплатити витрати, пов’язані з участю українських спортсменів у цих змаганнях. Окрема стаття – винагороди нашим спортсменам-переможцям та їхнім тренерам.