• In English
 • Делегація України взяла участь у міжнародних заходах з питань протидії допінгу
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 травня 2019 року о 18:13

  6-7 травня українська делегація на чолі з першим заступником Міністра молоді та спорту Ігорем Гоцулом взяла участь у міжнародних заходах з питань протидії допінгу, що проходили у столиці Румунії. Делегати стали учасниками  46 засідання Європейського комітету з питань Всесвітньої антидопінгової агенції (САНАМА) та 50 засідання Моніторингової групи Конвенції проти допінгу (T-DO).

  Під час засідань робочих груп CAHAMA та T-DO перший заступник Міністра приділив окрему увагу питанню інформування учасників заходу про діяльність Уряду України та Мінмолодьспорту щодо боротьби з допінгом у спорті та співробітництво з ВАДА та Ради Європи з питань вдосконалення законодавства України щодо боротьби з допінгом у спорті.

  Зокрема, посадовець розповів європейським колегам, що Міністерством молоді та спорту України було розпочато роботу з розробки нормативно-правових актів стосовно криміналізації допінгу в Україні.

  Наразі міжвідомча робоча група стоїть перед вибором кращої практики криміналізації допінгу в спорті, які використовуються в провідних європейських країнах та належним чином забезпечують права та основні свободи спортсменів.

  «Вважаємо, що саме в рамках Ради Європи є можливість здійснити аналіз чинного законодавства та практичного досвіду держав-членів, в яких криміналізовано вживання допінгу, та надати відповідні рекомендації іншим країнам-учасницям, у тому числі Україні», - підкреслив Ігор Гоцул.