• In English
 • Мінмолодьспорту: У Рівному пройшов Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 травня 2019 року о 18:07

  3-5 травня в м. Рівне відбувся Всеукраїнський молодіжний форум взаємодії та розвитку, організований Міністерством молоді та спорту, Управлінням у справах молоді та спорту Рівненської ОДА та громадською організацією “Let’s do it, Ukraine”.

  Упродовж роботи форуму 100 молодих учасників з усіх регіонів України взяли участь в навчальних тренінгах та дискусіях: “Нові підходи до реалізації соціальних проектів. Як залучити кожного”, “Лідерство як бренд”, Пошук інноваційних механізмів щодо створення сприятливих умов для діяльності волонтерів та волонтерських організацій”, "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності у галузі реалізації соціально значущих проектів".

  Для отримання теоретичних та практичних знань з питань залучення молоді до суспільно значущої діяльності, активізації участі молоді у молодіжному громадському русі, зокрема у громадській діяльності учасники форуму  відвідали заклад корпоративно-соціального бізнесу Socioparty та взяли участь у дискусії на тему “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності у галузі реалізації соціально значущих проектів".

  У форумі взяли участь представники органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, національних та зарубіжних інститутів громадянського суспільства, а також активісти молодіжного громадського руху.