• In English
 • Делегація Повітряних Сил ЗСУ повернулася до України після участі у міжнародному авіаційному показі в Республіці Польща
  Міністерство оборони України, опубліковано 28 серпня 2018 року о 14:29

  Делегація Повітряних Сил Збройних Сил України, яку очолював перший заступник командувача Повітряних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Аркадій Вашутін, повернулася до України після успішної участі в міжнародному авіаційному показі International Airshow-2018. Захід проходив на авіаційній базі Радом та відбувався з нагоди святкування 100-ї річниці з дня створення Збройних Сил Республіки Польща.

  В авіашоу, яке проходило 24 та 25 серпня, Україна була представлена на статичному показі літаками Су-25УБ та Ан-26, Су-27 у виконанні демонстраційних польотів.

  Льотчики-інструктори Олександр Оксанченко та Юрій Булавка на учбово-бойовому літаку Су-27, попри примхи погоди, показали свою нову пілотажну програму. Виступ українців отримав схвальні відгуки іноземних колег та авіаційних фанатів Європи.

  Під час International Airshow-2018  українські військові льотчики обмінялися досвідом із льотними екіпажами інших країн, обговорили з іноземними колегами взаємовигідні напрямки двостороннього військового співробітництва.

  За словами генерал-лейтенанта Аркадія Вашутіна, на авіаційній базі Радом відбулася презентація авіаційної техніки Збройних Сил України та демонстрація її можливостей в повітрі та наземному показі, що загалом сприяло підтриманню іміджу ЗСУ на міжнародному рівні.

  Окрім того, в ході візиту до Республіки Польща українська делегація відвідала Академію ВПС ЗС Республіки Польща, де ознайомилася з навчально-матеріальною базою військового вишу, системою підготовки військових льотчиків.