• In English
  • ДАБІ відновила дію 276 рішень уповноваженого органу містобудування та архітектури міста Черкаси
    Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 11 квітня 2018 року о 13:53

    Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено позапланову перевірку виконання вимог припису щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, який виданий за результатами проведеної планової перевірки діяльності Управління планування та архітектури Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради за період 2015-2016 років та І-ІІІ кв. 2017 року.

    За її результатами посадовими особами управління відновлено дію 276 рішень, прийнятих уповноваженим органом містобудування та архітектури. З них - 169 паспортів прив’язки тимчасових споруд, 79 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки та 28 будівельних паспортів.

    Всього з початку року управлінням проведено 17 перевірок діяльності уповноважених органів містобудування та архітектури, винесено 489 рішень. Серед них 175 про зупинення та скасування містобудівних умов та обмежень, будівельних паспортів забудови земельної ділянки (паспортів прив’язки тимчасових споруд) та 314 рішень щодо відновлення таких документів.