• In English
 • Цифрова трансформація Броварів: затверджено концепцію Smart City до 2025 року
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 03 червня 2021 року о 19:25

  Цифровізація міст — один із пріоритетів Мінцифри. Менше черг та спілкування з чиновниками та дедалі більше ефективних інструментів, які полегшують життя кожного українця.

  Ухвалення концепції Smart City — ще один крок на шляху до побудови найзручнішої країни. Нещодавно таку концепцію затвердила Броварська міська рада.

  У межах концепту Smart City заплановано розвиток у декількох сферах — технології для керування містом, розвиток інфраструктури, підвищення якості життя мешканців міста та їхнє активне залучення до ухвалення рішень у Броварах.

  Серед пріоритетних напрямів:

  Прозоре урядування — орієнтованість на жителів, бізнес, працівників, туристів та інших споживачів благ, доступність і відкритість для людей та нових ідей, впровадження політики відкритих даних, проактивність у навчанні та розвитку громадян.

  Громадська безпека — система відеоспостереження, встановлення тривожних кнопок, створення муніципальної варти, оперативна боротьба із проявами дезінформації тощо.

  IT-інфраструктура — підвищений захист інформації, використання сертифікованих хмарних сервісів, постійне оновлення технічної бази та ПЗ, доступ до оптичного інтернету.

  Екологія — системи техногенної безпеки на ключових об’єктах, екологічний моніторинг, сортування й перероблення сміття.

  Транспорт — впровадження сучасного електротранспорту та е-квитка для оплати проїзду, мобільні системи відеоспостереження на зупинках та в громадському транспорті.

  Система електронного документообігу — всі дані в електронній формі, автоматизація обробки документів із використанням КЕП.

  Освіта — автоматизація навчального процесу, електронний журнал і щоденник, реєстр дітей та навчальних закладів громади, ефективна платформа для дистанційного навчання.

  Медицина — полегшення доступу до медичних послуг, електронний документообіг, отримання через один мобільний застосунок всієї необхідної інформації про заклади.

  Реалізація концепції "Smart City Бровари 2025" зробить держпослуги не тільки простими та доступними для місцевих мешканців, а й створить сприятливі умови для бізнесу, інновацій та залучення інвестицій у місто.