• In English
 • Четверо українок потрапили до щорічного рейтингу TIME Next 100 – людей, що змінюють світ
  Міністерство економіки України, опубліковано 13 вересня 2023 року о 18:00

  У цьогорічний рейтинг Time Next 100 увійшло четверо українок — Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко, українська громадська активістка та виконавчий директор київського Центру протидії корупції Дар’я Каленюк, медик-доброволець, засновниця батальйону "Госпітальєри", ветеран та народний депутат України Яна Зінкевич і українська підприємиця, засновник стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги аграрному бізнесу в різних країнах світу Анастасія Волкова. 

  TIME100 Next відзначає 100 нових лідерів, які впливають на майбутнє у галузях бізнесу, розваг, спорту, політики, охорони здоров'я, науки, активізму та багато інших. Щорічно у перелік потрапляють зірки шоубізнесу, науковці, політики та урядовці з усього світу, які вже зараз змінюють світ та визначають наше майбутнє.

  Юлія Свириденко увійшла в номінацію “лідери”, Яна Зінкевич та Дарія Каленюк в номінацію — “активісти”, а Анастасія Волкова у номінацію “інноватори”. 

  Нагадаємо, минулого року до рейтингу TIME100 Next увійшли одразу троє українців. Двоє урядовців – Віце-прем'єр-міністр України - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та Віце-прем'єр-міністр з відновлення України -  Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. А також науковець-математик Марина В’язовська, професор Швейцарського федерального технологічного інституту. Вона є другою жінкою, яка отримала медаль Філдса – найвищу нагороду для математиків.