• In English
 • У рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» поляки побачили сучасну Україну та були вражені її краєвидами
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 14:05

  В Українському домі у Варшаві  в рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» було обговорено важливі питання щодо майбутнього України та можливостей її розвитку, а також в неймовірно теплій атмосфері показано сучасну Україну через VR-шоломи.

  А от після цього команда #UkraineNOW залишила свій автобус та, прогулюючись по Варшаві, запросила мешканців польської столиці долучитися до проекту, щоб більше дізнатись про Україну.

  «Виявилося, що більшість поляків, які взяли участь у нашому інтерактиві, ніколи не були в Україні. Однак краєвиди України їх вразили та захопили настільки, що майже усі запевнили нас в бажанні завітати до України у гості! – діляться враженнями учасники проекту. – Незважаючи на морози, ми були вмотивовані розповісти якнайбільшій кількості людей про те, хто ми є, і подарувати посмішку й тепло».

  Полякам на згадку про знайомство подарували еко-сумку #UkraineNOW і книгу UKRAINE: travel guide, щоб наші сусіди почували себе комфортніше, коли приїдуть у гості в Україну.

  Нагадаємо, за словами державного секретаря Міністерства інформаційної політики Артема Біденка, задача проекту – «перенести людей в Україну за допомогою технології віртуальної реальності, показати їм нашу країну, її красу і безліч цікавих місць. І водночас – це сучасна презентація, яка демонструє можливості, які Україна дає інвесторам, студентам, підприємцям».

  Довідково

  З 21 по 23 грудня 2018 року у країнах Європи триває проект «Ukraine NOW: Eurotour», який реалізується за підтримки Міністерства інформаційної політики України. Команда проекту на двоповерховому брендованому автобусі «Ukraine NOW» відвідає Варшаву, Берлін та Прагу.

  Заплановано зупинки на центральних площах міст з метою проведення громадських заходів, під час яких європейці зможуть більше дізнатися про Україну. Важливим завданням туру є також популяризація української мови на туристичних маршрутах Європи.

  В рамках туру іноземцям буде презентовано новий бренд України Ukraine NOW, який був створений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики.

  Розклад Євротуру:

  21.12 – Варшава, Український дім у Варшаві.

  22.12 – Берлін, Площа Alexanderplatz та Бранденбурзькі ворота, Посольство України в Федеративній Республіці Німеччини.

  23.12 – Прага, Площа Миру, Посольство України в Чехії.

  У рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» поляки побачили сучасну Україну та були вражені її краєвидами У рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» поляки побачили сучасну Україну та були вражені її краєвидами У рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» поляки побачили сучасну Україну та були вражені її краєвидами У рамках проекту «Ukraine NOW: Eurotour» поляки побачили сучасну Україну та були вражені її краєвидами