• In English
 • Павло Розенко доручив прискорити спорудження монумента Соборності України та встановлення у Києві пам’ятника Симонові Петлюрі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 грудня 2018 року о 13:55

  22 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Оргкомітету з підготовки та проведення заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті їх учасників.

  Учасники засідання розглянули план заходів з відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР 22 січня 2019 року.

  Окремо Віце-прем’єр-міністр Акцентував увагу на необхідності прискорити роботу зі спорудження монумента Соборності України та встановлення у Києві пам’ятника Голові Директорії та Головному отаману військ УНР Симонові Петлюрі.

  З метою належної підготовки загальнодержавних заходів з відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР та вирішення проблемних питань зі спорудження монумента Соборності України та встановлення у Києві пам’ятника Симонові Петлюрі Павло Розенко доручив створити міжвідомчу робочу групу, до якої увійшли представники Мінкультури, МЗС, Українського інституту національної пам’яті, КМДА, Адміністрації Президента України та інших центральних органів виконавчої влади.

  Учасники засідання також обговорили питання запланованої реставрації Будинку вчителя, у якому знаходиться Музей Української Революції 1917-1921 років.

  Павло Розенко доручив КМДА спільно з Мінкультури провести публічне обговорення планів щодо реставрації будівлі. «Через недостатню комунікацію органів влади із суспільством поширюються різноманітні чутки навколо запланованого ремонту Будинку вчителя. Тому прошу КМДА і Мінкультури забезпечити максимальну публічність процесу, щоб зняти будь-які маніпуляції навколо цього питання», - сказав Павло Розенко.