• In English
 • Цей візит є виявом солідарності Литви з українським народом та підтримки України, - Міністр закордонних справ Литви    
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 21 червня 2018 року о 22:07

  «Цей візит є виявом солідарності Литви з українським народом та підтримки України», - наголосив Міністр закордонних справ Литовської Республіки Лінас Лінкявічюс за результатами переговорів, проведених 21 червня 2018 року з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

  Глави зовнішньополітичних відомств України та Литви позитивно оцінили актуальний стан міждержавних відносин, які у повній мірі відповідають існуючому рівню стратегічного партнерства.

  Павло Клімкін висловив щиру вдячність Литовській Республіці за тверду політичну підтримку суверенітету і незалежності України, а головне – за активну практичну допомогу нашій державі: надання гуманітарної, фінансової та технічної допомоги (з 2014 р. – понад 9 млн євро), проведення медичної реабілітації для українських військових (з 2014 р. – понад 200 осіб).

  Лінас Лінкявічюс підкреслив налаштованість Литви і надалі здійснювати активну та дієву підтримку нашій державі в імплементації важливих внутрішніх реформ, сприяти європейській та євроатлантичній інтеграції України.

  У рамках візиту Міністр Лінкявічюс також планує відвідати Луганську область та території, прилеглі до лінії розмежування, для ознайомлення із актуальною безпековою ситуацією, спричиненою російською агресією, та обговорення шляхів підтримки Литвою малого й середнього підприємництва в регіоні.