• In English
 • Бюджети Житомирщини отримали 1,7 млн грн в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв

  У січні-вересні 2018 року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв до бюджетів Житомирської області надійшло 1,7 млн гривень.

  Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Житомирщини накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв становлять 23,9 млн гривень. З них на рахунках обласної ради – 0,8 млн грн, міст обласного значення – 0,6 млн грн, районних рад – 1,5 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 21 млн гривень.

  Найбільші суми акумульовані на рахунках місцевих рад Житомирського (7,76 млн грн), Брусилівського (3,8 млн грн) та Хорошівського (2,64 млн грн) районів Житомирської області.

  Довідково

  Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.