• In English
 • Бренд Ukraine Now здобув перемогу в конкурсі найкращих маркетинг-революціонерів
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 березня 2019 року о 16:52

  Єдиний бренд України Ukraine Now визнано переможцем у номінації «Ребрендинг року: змінюйся або йди додому» за версією X-Ray Marketing Awards 2018. Крім того, друге місце бренд посів у номінації «Революція комунікацій».

  Слід зазначити, що Х-Ray Marketing Award – це щорічна премія, де кращі маркетинг-команди та кампанії України визначаються шляхом голосування. Цього року шорт-лист був сформований на основі найбільш популярних матеріалів і найгучніших та помітних кампаній, запущених минулого року. Голосування-2018 відбувалося в таких номінаціях: «Комунікаційна стратегія року», «Відкриття року», «Ребрендинг року», «Провал року», «Бліц року», «Неоднозначність року» , «Маркетинг-директор року», «СЕО/власник бізнесу, орієнтований на маркетинг».

  Як зазначила очільник Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксолана Стадник, Ukraine Now – це успішна кампанія з популяризації України, яку високо оцінюють експерти як в Україні, так і за кордоном. Вона переконана, що попереду в бренда ще багато нових перемог.

  Нагадаємо, що бренд України Ukraine Now отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну - Red Dot Design Award - у категорії Corporate Identity.

  Бренд Ukraine Now здобув перемогу в конкурсі найкращих маркетинг-революціонерів Бренд Ukraine Now здобув перемогу в конкурсі найкращих маркетинг-революціонерів