• In English
 • Бланки посвідчення особи моряка передаються до служб капітанів порту
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 12 жовтня 2020 року о 14:22

  Для забезпечення безперебійної видачі бланків посвідчення особи моряка Державна служба морського та річкового транспорту (Морська адміністрація) розпочала їх передачу у дипломно-паспортні відділи служб капітанів порту.

  За інформацією служби, усі капітани портів є поінформованими з даного питання, а самі бланки будуть перебувати на жорсткому обліку.

  Всього Морською адміністрацією було закуплено 3 тисячі бланків посвідчень особи моряка, які будуть розподілені між дипломно-паспортними відділами капітанів морських портів Одеси, Херсона, Ізмаїла та Маріуполя для забезпечення сталої та безперебійної видачі посвідчень.

  Довідково

  Посвідчення особи моряка є документом, що посвідчує особу, оформляється і видається особі, яка постійно проживає на території країни та займає будь-яку посаду на борту судна (крім військового судна).

  Посвідчення особи моряка дає право особі, якій його оформлено, на виїзд з України і в’їзд в Україну на судні, членом екіпажу якого вона є, а також на прямування чи перехід на інше судно як у портах України, так і в іноземних портах.