• In English
 • Чеський бізнес може розраховувати на підтримку Уряду в Україні, – Олексій Гончарук
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 19 листопада 2019 року о 11:15

  Сьогодні, 19 листопада, Прем'єр-міністр Олексій Гончарук та Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш відкрили українсько-чеський форум, який проходить в Києві в рамках офіційного візиту чеської делегації до України.

  «Сьогодні тут понад 300 представників українського та чеського бізнесу. Це свідчить про великий інтерес до України. Ми ж зі свого боку зробимо все, щоб бізнесу в Україні було комфортно, створимо рівні правила. Ми вже створили Комісію, куди може звертатися бізнес, якщо відчуває якісь проблеми чи незручності», – зазначив Олексій Гончарук.

  Прем'єр-міністр України запевнив чеський бізнес у незмінності європейського вектора розвитку України, гармонізації законодавства та стандартів у відповідності до європейських норм.

  «Ми розуміємо, що досі в України є багато проблем, зокрема, пострадянський спадок. Наприклад, обмеження на продаж землі, обмеження на рух капіталів, обмеження на ринку праці – окремі відносини перебувають у стані наче з минулого сторіччя. Але ми рішуче налаштовані працювати максимально швидко, щоб Україна адаптувала бізнес-стандарти до європейських», – підкреслив Олексій Гончарук.

  Очільник Уряду відзначив, що налагодження тісної взаємодії для Уряду є ключовим пріоритетним завданням.

  «Хочемо, щоб ви розглядали український Уряд як партнера, бо сьогодні Україна змінюється. Ми робимо реформи, ми не боїмось змін, бо коли боїшся, то програєш вже на старті, і особисто для мене – це дія на результат», – наголосив Олексій Гончарук.

  Чеський бізнес може розраховувати на підтримку Уряду в Україні, – Олексій Гончарук Чеський бізнес може розраховувати на підтримку Уряду в Україні, – Олексій Гончарук