• In English
 • Більшість викритих поліцейськими організованих груп займалися масштабним виробництвом та розповсюдженням наркотиків, – Ігор Клименко
  Національна поліція України, опубліковано 13 травня 2021 року о 15:30

  Загалом упродовж цього року з незаконного обігу вилучено 600 кілограмів наркотичних та психотропних речовин. Про це Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив сьогодні, 13 травня, під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30».

  Голова Нацполіції наголосив, що серед викритих організованих груп найбільше – 50 – займалися масштабним виробництвом та розповсюдженням наркотиків. Упродовж цього року поліцейські вилучили із незаконного обігу 600 кілограмів наркотичних та психотропних речовин.

  «Ми змінили підхід до розкриття наркозлочинів. Для нас кур’єри та «закладчики» не є основними фігурантами, адже через них ми виходимо на верхівку наркобізнесу. На тих, хто виготовляє цю отруту та оптовими партіями передає на реалізацію»,- сказав очільник Нацполіції.

  Він додав, що за чотири місяці цього року поліцейські ліквідували 34 великі нарколабораторії.

  «Їхні потужності дозволяли щомісяця виготовляти до півтонни наркотиків та психотропів, а це – більше двох мільйонів доз»,- наголосив Голова Нацполіції Ігор Клименко.