• In English
 • Більше 4,2 млн грн щорічно надходитиме до сільських рад завдяки земельним торгам, проведеним у січні 2019 року на Кіровоградщині

  Упродовж січня 2019 року аграрії Кіровоградщини придбали на земельних торгах права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 273 гектари.

  Ділянки розташовані на території Гайворонського, Компаніївського, Новгородківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського та Петрівського районів Кіровоградської області.

  Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельні ділянки в адміністративних межах Куцеволівської сільської ради Онуфріївського району площею 23,55 га, де стартова ціна піднялася до 154% від нормативної грошової оцінки, і становить 228,01 тис. грн, та на території Успенської сільської ради Онуфріївського району Кіровоградської області площею 50,1 га, де стартова ціна піднялася до 139% від нормативної грошової оцінки та становить 311,14 тис. гривень.

  Завдяки земельним торгам, проведеним у січні 2019 року на Кіровоградщині, до бюджетів місцевих громад регіону щорічно надходитиме 4,26 млн гривень.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».