• In English
 • Аудитори Житомирщини протягом січня - квітня 2018 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 08 травня 2018 року о 10:55

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом чотирьох місяців 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 10,1 млн грн.

  За результатами заходів, які вжили аудитори, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій прийняли 26 управлінських рішень. За підсумками державних фінансових аудитів прийнято до виконання 44 пропозиції.

  Правоохоронні органи за матеріалами ревізій і перевірок розпочали дев’ять досудових розслідувань та вручили десять письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За недотримання законодавства 41 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної та матеріальної. Трьох осіб звільнено з посад.

  Установам і організаціям, де виявлено порушення, у 11 випадках зупинено операції з бюджетними коштами.

  Крім того, житомирські аудитори ініціювали три позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 0,5 млн грн.