• In English
 • Аудитори Житомирщини за вісім місяців цього року забезпечили відшкодування втрат на суму 22,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 24 вересня 2021 року о 08:24

  Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області протягом січня – серпня 2021 року провели 23 ревізії, 5 аудитів та 18 перевірок державних закупівель.

  Під час ревізій виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 40 млн гривень.

  Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 22,4 млн гривень.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 20 управлінських рішень. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму понад 78 млн гривень.

  До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 фінансових санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  За вчинені фінансові порушення 39 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 9 – до матеріальної та дисциплінарної, 4 особи звільнено з посади.

  Правоохоронним органам передано матеріали 29 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 12 досудових розслідувань та вручено 16 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Перед органом прокуратури ініційовано 3 позови щодо усунення виявлених порушень.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму понад 720 тис. гривень.