• In English
 • Аудитори Вінниччини за 7 місяців поточного року забезпечили відшкодування втрат на суму 19,2 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 08 серпня 2018 року о 11:21

  За результатами інспектувань фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж семи місяців поточного року виявили втрати матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 17,5 млн грн та факти неефективних управлінських дій, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 98,5 млн грн. Вжитими заходами забезпечено усунення втрат на 19,2 млн грн.

  При проведенні 6 державних аудитів встановлено, що неефективні управлінські рішення призвели (можуть призвести) до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 119,5 млн грн.

  Крім того, у 41 випадку до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані такі заходи впливу, як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами й призупинення та зменшення бюджетних асигнувань на понад 150 тис. грн. Керівниками місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийнято 56 управлінських рішень.

  До правоохоронних органів передано 28 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України від початку року надіслано відомості щодо виявлених восьми фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на понад 12,7 млн грн.