• In English
 • Аудитори Луганщини з початку року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 11 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 20 листопада 2018 року о 11:59

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-жовтня 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 11,1 млн грн.

  За вчинені фінансові порушення 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 14 – до дисциплінарної, ще одну – до  матеріальної та 1 посадову особу звільнено із посади.

  До установ, у яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано зупинення операцій із бюджетними коштами у семи випадках, призупинено бюджетних асигнувань у двох випадках, зменшення бюджетних призначень у двох випадках на загальну суму 180,79  тис. грн та попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства у п’яти випадках.

  За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 7 управлінських рішень та врахували 43 пропозиції за підсумками державних фінансових аудитів.

  Матеріали 22 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 4 досудових розслідування та 5 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 7,4 млн гривень.